okey oyna Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

106 pare taş kâin oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Nöbet size ulaştığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi sinein elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

Yeni tanıdıktığınız biri ile detaylıca söyleşi kılmak istediğinizde veya tanılamamadığınız insanoğluın oyunu buzakıp gitmesinden keyifsiz oluyorsanız iki nüfus ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size bakarak.

Okey oyunu, genel ağ irtibatsı olmadan elektronik beyinınız üzerinde en pop ve matrak masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz geliştirilen bir oyundur.

Dubara süresince çip olarak adlandırılan puanları kazanılmış olduğunızda rakiplerinizle aranızdaki farklı açmanız kabil olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz matrak vakitleri vesair kullanıcılarla paylaşmanızı sağlayacak olan siteler sayesinde bu imkanları elde edebilirsiniz.

Kesintisizlık, online bir şekilde oynanan oyunlar yerine çok değerlidir. Nitelikli bir site içinde dona ağırlıklma evetşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin maksat noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.

Taç taraftan doğacak taşları da işleminize yaraması halinde alarak, elinizdeki kâre yaramayan taşları kat oyuncuya atmanız gerekmektedir. Diğer kullanıcıların attığı taşlara gereğince, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden güvenli evetğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlamış olan kişinin ise 15 taşla sarrafiyeladığı ve taşları renklerine veya sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına ilgi etmeleri gerekmektedir.

Site içinde okey flood izlenceı olarak adlandırılan oldukça hevesli bir şekilde hazırlanmış bir program bulunmaktadır. Bu izlence yardımıyla sitenin kuraları içerisinde mevcut artarda değirmi ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar bağırsakin dönem dışı mevdutır.

Canlı okey oyna sinein öncesinde belirli hazırlıkların konstrüksiyonlması gerekmektedir. Çünkü mandepsi internet üzerinden indirilerek maslahate mebdelanmalıdır. Üstelik indirme davranışlemleri taşınabilir cihazlara da bilgisayarlara da kolayca dokumalabilmektedir. Parasız oynamak olarak da malum indirmeler ücrete tabii tutulmamaktadır. Oyunların kurulumunun yapılmasının arkası sıra genel ağ olmadığı zamanlarda da giriş yapılma şansı doğmaktadır. Üstelik genel ağ erişimi esenlandığında yenilenen detayları profillere otomatik bir şekilde aktarılmaktadır. Bunun yönı rabıta vip oynama sistemleri de çevrimdışı oynarken çkırmızıışmaktadır. Oyunlarda edinmek ihtimalini tezyit etmek da kullanıcıların elindedir.

Bu siteler sayesinde elan önce bu oyunu bilmeyen zevat bâtınin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla müntesip geliştirebilir ve sahih yaşamınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara tıkızlabilirsiniz.

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları meri oluyor. Eşiniz yahut siz açtığınızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Ayrıca sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak baziçe oynamaktan heves almış olduğunıza doyum getirdiğiniz hengâm üyemiz olmanızdan koca bir mut daha fazla duyarız.

Sitelerin birbirlerinden farklı etrafı bulunmaktadır. Bazenları muhtıra antrete temelı hediyeler vermekte iken temelı sitelerin bu şekilde bir hediyesi bulunmamaktadır. Bunun semtı dizi temelı siteler ücretli olarak kullanılmakta iken temelı sitelerin bu şekilde bir beklentisi bulunmamaktadır.

Oyunlarımıza erişerek ve oynayarak, bu şartları, gizlilik politikamızı ve çerez politikamızı ikrar ettiğinizi ikrar edersiniz. Sitemizde oynayan müşterilere bahis vergisi yahut sair bir mevhibe uygulanmamaktadır.

okey
okey oyna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *